Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOUL DUSTER PRESTIGE 1.5 DCI 110 CP 4X4 E6
- Număr anunț
- DA20689025
- Autoritate contractantă
- COMUNA RAST (PRIMARIA RAST) (CUI 5002134)
- Furnizor / câștigător
- REDAC SRL (CUI RO11392104)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.949,74 RON
- Valoare atribuită
- 74.949,74 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 13:01
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74.949,74 RON
din 74.949,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro