Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet jucarii - 1869361

Număr anunț
DA20693592
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "GHEORGHE ATANASIU (CUI 4691634)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
561,64 RON
Valoare atribuită
561,64 RON
Data publicării
25.06.2018 09:21
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

561,64 RON

din 561,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.