Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de telefonie mobila
- Număr anunț
- DA20692026
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ROJISTE (CUI 16648298)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI RO11952970)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.488 RON
- Valoare atribuită
- 4.488 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 18:35
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 17:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.488 RON
din 4.488 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro