Ofertă acceptată Cumpărare directă

LACATE SI BROASTE USI

Număr anunț
DA20697797
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Alexandru Ioan Cuza" Suceava (CUI 4244660)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44521000-8 · Diverse lacate si broaste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
474,89 RON
Valoare atribuită
474,89 RON
Data publicării
25.06.2018 12:06
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

474,89 RON

din 474,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.