Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet piese schimb mixer Grundfos AFG40.40.230.35 S15, 4 KW

Număr anunț
DA20661679
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
Cod CPV
45252130-8 · Echipament pentru statii de epurare a deversarilor din canalizari (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.990,30 RON
Valoare finală
26.990,30 RON
Data publicării
20.06.2018 11:29
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.