Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 79,6% sub estimat
LICENTA FOI MATRICOLE, SUPORT TEHNIC PREMIUM
- Număr anunț
- DA20689865
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU DEPARATEANU (CUI 18995030)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 143,10 RON 79,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2018 13:37
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
143,10 RON
din 700 RON estimat
79,6%
Adjudecat la 20,4% din estimat · economie 556,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.