Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de constatare mecanica si diagnoza electrica computerizata

Număr anunț
DA20695915
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
Furnizor / câștigător
SERVICE CICLOP SA (CUI RO11573879)
Cod CPV
50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.460 RON
Valoare atribuită
15.460 RON
Data publicării
25.06.2018 10:56
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.460 RON

din 15.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.