Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIT MACARA USA

Număr anunț
DA20689038
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE IALOMITA (CUI 11342440)
Furnizor / câștigător
AUTO MEDIA ZIV SRL (CUI RO9063142)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,91 RON
Valoare atribuită
268,91 RON
Data publicării
22.06.2018 13:02
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,91 RON

din 268,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.