Atribuită Cumpărare directă

Instalatii semnalizare si alarmare incendiu, desfumare si ventilare

Număr anunț
DA36397188
Autoritate contractantă
COMUNA BATARCI (CUI 3897165)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
31625100-4 · Sisteme de detectare a incendiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
122.697 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122.697 RON