Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi SHARP SJ-FTB01ITXWE-EU, 213 l, H 145 cm, Clasa E, alb

Număr anunț
DA36397232
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC (CUI 3897475)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711110-3 · Frigidere cu congelator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
840,25 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,25 RON