Atribuită Cumpărare directă

HDD extern 16TB, 3.5", USB 3.0, WD My Book Backup software and Time, Black

Număr anunț
DA36397310
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MEHEDINTI (CUI 4222328)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.168 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.168 RON