Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare in vederea obtinerii Autorizatiei de construire pentru imobil existent

Număr anunț
DA20666987
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
SIACO GRUP CONSTRUCT SRL (CUI 37822043)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.488,28 RON
Valoare atribuită
53.475,31 RON
Data publicării
20.06.2018 14:24
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.475,31 RON

din 53.488,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.