Atribuită Cumpărare directă

Manseta monitor functii vitale adult Comen, Mindray, Utas 25-35 cm cu conector rapid

Număr anunț
DA36397425
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ESOMED SOLUTION S.R.L. (CUI 37326139)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.970 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
03.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.970 RON