Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta sistem semnalizare si avertizare incendiu- ACTIVITATEA COLECTARE DESEURI NEPERICULOASE

Număr anunț
DA36397548
Autoritate contractantă
SC SALUBRITATE 2000 SA (CUI 13031718)
Furnizor / câștigător
CONTACT ELECTRIC COM SRL (CUI 18300426)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.008,40 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
03.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,40 RON