Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ardei gras alb

Număr anunț
DA20709220
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA FRUCT NORD SRL (CUI RO33700825)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,36 RON
Valoare atribuită
24,36 RON
Data publicării
26.06.2018 11:59
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,36 RON

din 24,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.