Ofertă refuzată Cumpărare directă

Electrozi / Electrod defibrilare copii Corpuls 3 PADELE DEFIBRILARE original

Număr anunț
DA20706515
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA OLT (CUI 7989725)
Furnizor / câștigător
A&A FARMA DISTRIBUTION SRL (CUI 30777131)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare finală
1.300 RON
Data publicării
26.06.2018 10:10
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.