Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAME BISTURIU NR. 15

Număr anunț
DA20704904
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33141411-4 · Scalpele si lame (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,21 RON
Valoare atribuită
114,21 RON
Data publicării
26.06.2018 09:08
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,21 RON

din 114,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.