Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set benzi 100x914 dif.gran.2buc/set

Număr anunț
DA20704484
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
DORAN R.T. SRL (CUI RO30529055)
Cod CPV
14522300-9 · Smirghel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,46 RON
Valoare atribuită
55,46 RON
Data publicării
26.06.2018 08:47
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,46 RON

din 55,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.