Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale curatenie
- Număr anunț
- DA20702335
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
- Furnizor / câștigător
- ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
- Cod CPV
- 42131400-0 · Robinete sau vane pentru instalatii sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.579,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.579,12 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 15:16
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.579,12 RON
din 1.579,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro