Atribuită
Cumpărare directă
Keyboard compatible Microsoft Surface Pro 9 - 6607/22.04.2024
- Număr anunț
- DA36398059
- Autoritate contractantă
- Universitatea pentru Științele Vieții “Ion Ionescu de la Brad” din Iaşi (CUI 31599784)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 590 RON
- Data publicării
- 29.08.2024 14:31
- Data finalizării
- 29.08.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.