Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringi 20ml ac 18G 1 1/2' (1.2x38mm-roz) - 50buc, Luer Slip, piston cauciuc
- Număr anunț
- DA20683106
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.900 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 08:58
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.900 RON
din 1.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro