Atribuită Cumpărare directă

Lampa iluminat stradal LED 30W

Număr anunț
DA36398292
Autoritate contractantă
ORASUL HOREZU - CONSILIUL LOCAL HOREZU (CUI 2541479)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.430 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.430 RON