Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRANZA TOPITA FELII 150 GR 150GR 150G 150 G

Număr anunț
DA20699798
Autoritate contractantă
CENTRUL SOCIAL CANTINA MUNICIPALA ARAD (CUI 38291632)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
Cod CPV
15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
606,52 RON
Valoare atribuită
606,52 RON
Data publicării
25.06.2018 13:26
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

606,52 RON

din 606,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.