Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciocolata Milka diferite arome 100g

Număr anunț
DA20693242
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE HAGHIG (CUI 4404770)
Furnizor / câștigător
ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
Cod CPV
15842220-0 · Batoane de ciocolata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.465 RON
Valoare atribuită
1.465 RON
Data publicării
25.06.2018 09:02
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.465 RON

din 1.465 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.