Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aluat foietaj

Număr anunț
DA20683543
Autoritate contractantă
CRESA NR 39 MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 31619555)
Furnizor / câștigător
ENANIC INTERMED SERV SRL (CUI RO32158760)
Cod CPV
15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,50 RON
Valoare atribuită
130,50 RON
Data publicării
22.06.2018 09:18
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 07:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,50 RON

din 130,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.