Ofertă acceptată Cumpărare directă

Releu de timp IRTA - CL

Număr anunț
DA20710212
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
Cod CPV
31221600-7 · Relee de temporizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,20 RON
Valoare atribuită
182,20 RON
Data publicării
26.06.2018 12:49
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,20 RON

din 182,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.