Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comanda 486

Număr anunț
DA20705813
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
Furnizor / câștigător
DIDACT FORUM SRL (CUI RO11064212)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.482,36 RON
Valoare atribuită
2.482,36 RON
Data publicării
26.06.2018 09:44
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.482,36 RON

din 2.482,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.