Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TAMBUR CU FURTUN + PACHET FURTUN 12.5MM
- Număr anunț
- DA20705330
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425,36 RON
- Valoare atribuită
- 425,36 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 09:26
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
425,36 RON
din 425,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro