Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant de nivel inalt pentru instrumentar- tip PeraSafe

Număr anunț
DA20704605
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
EUROFISH TRADE SRL (CUI RO12758271)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.380 RON
Valoare atribuită
1.380 RON
Data publicării
26.06.2018 08:53
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.380 RON

din 1.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.