Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SILKAM BLACK - FIR MULTIFILAMENT NERESORBABIL MATASE, 5/0 (1) 45CM G0768731
- Număr anunț
- DA20680860
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453,77 RON
- Valoare finală
- 453,77 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 15:34
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.