Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii consultanta achizitie Executie lucrari de constructii pentru proiectul C 0720AN00021631900
- Număr anunț
- DA20701486
- Autoritate contractantă
- Comuna Adunatii Copaceni (Consiliul Local al Comunei Comuna Adunatii Copaceni) (CUI 5246171)
- Furnizor / câștigător
- EUROPROJECT PARTNER SRL (CUI 22025146)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.131 RON
- Valoare atribuită
- 10.131 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 14:37
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.131 RON
din 10.131 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro