Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set consumabile injector Medrad + Tub conector de joasa presiune
- Număr anunț
- DA20708417
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.900 RON
- Valoare atribuită
- 15.900 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 11:21
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.900 RON
din 15.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro