Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA20708197
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE IALOMITA (CUI 11342440)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930,11 RON
Valoare atribuită
930,11 RON
Data publicării
26.06.2018 11:12
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930,11 RON

din 930,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.