Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ACOPERIS CONFORM ANUNT DE PUBLICITATE ADV 1020375

Număr anunț
DA20707127
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
Cod CPV
44111900-0 · Dale de pavaj din ceramica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.679,98 RON
Valoare atribuită
5.679,98 RON
Data publicării
26.06.2018 10:31
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.679,98 RON

din 5.679,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.