Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse papetarie : registru A4 200 file buc 2 x 15.97 diplome A4 color buc 95 x 1.60 ...

Număr anunț
DA20704532
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 29261640)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI RO15264574)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,52 RON
Valoare atribuită
272,52 RON
Data publicării
26.06.2018 08:50
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,52 RON

din 272,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.