Ofertă acceptată Cumpărare directă

TABLA MAGNETICA RAMA ALUMINIU 90x120 DACO TM90120

Număr anunț
DA20704277
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30195912-8 · Sevalete pentru table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150,42 RON
Valoare atribuită
150,42 RON
Data publicării
26.06.2018 08:34
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150,42 RON

din 150,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.