Ofertă refuzată Cumpărare directă

Articole de papetarie

Număr anunț
DA20676006
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "VASILE LUCACIU" BAIA MARE (CUI 3825932)
Furnizor / câștigător
FLYNG IMPEX SRL (CUI RO6792961)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,32 RON
Valoare finală
840,32 RON
Data publicării
21.06.2018 12:16
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.