Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta nr. 1076 din data 12.08.2024.

Număr anunț
DA36398815
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „VASILE POP” COMUNA GREBENISU DE CIMPIE (CUI 29032914)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.960 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.960 RON