Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta nr. 1077 din data 26.08.2024.

Număr anunț
DA36398821
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „VASILE POP” COMUNA GREBENISU DE CIMPIE (CUI 29032914)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.259,70 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.259,70 RON