Atribuită Cumpărare directă

Pachet carti biblioteca

Număr anunț
DA36398824
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „VASILE POP” COMUNA GREBENISU DE CIMPIE (CUI 29032914)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.739,90 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.739,90 RON