Atribuită Cumpărare directă

APA BORSEC PLATA 0.5L(12)(1368)-SGR

Număr anunț
DA36398846
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL APOLLONIA HIRSCHER (CUI 47646572)
Furnizor / câștigător
PRO SOFT SRL (CUI 4077201)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.147,04 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.147,04 RON