Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitionare pompa de apa

Număr anunț
DA20614875
Autoritate contractantă
COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 4691677)
Furnizor / câștigător
HIDROPUMP SRL (CUI RO13250777)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.038 RON
Valoare finală
2.038 RON
Data publicării
14.06.2018 11:10
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.