Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA20704973
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA VRANCEA (CUI 11360870)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
836,80 RON
Valoare atribuită
836,80 RON
Data publicării
26.06.2018 09:11
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

836,80 RON

din 836,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.