Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ZUGRAVIT

Număr anunț
DA20703077
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,94 RON
Valoare atribuită
309,94 RON
Data publicării
25.06.2018 16:06
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,94 RON

din 309,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.