Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize
- Număr anunț
- DA20701148
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA CSIKI BARNA (CUI 34396008)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.770 RON
- Valoare atribuită
- 39.770 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 14:23
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.770 RON
din 39.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro