Ofertă acceptată Cumpărare directă

Regulator vacuum pt priza DIN, 0-1000 mbar

Număr anunț
DA20683440
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
42124300-7 · Piese pentru pompe de aer sau de vid, pentru compresoare de aer sau de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.074 RON
Valoare atribuită
4.074 RON
Data publicării
22.06.2018 09:14
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.074 RON

din 4.074 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.