Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SURUB IMBUS DIN 912 M8*30 8.8 ZN, SURUB CAP HEX M8*25 ZN 8.8, SURUB CAP HEX 931 M16*90 8.8 BR, SURUB
- Număr anunț
- DA20707635
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
- Cod CPV
- 44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.002,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.002,50 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 10:50
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.002,50 RON
din 1.002,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro