Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MANAGEMENT SI LEADERSHIP IN ADMINISTRATIA PUBLICA
- Număr anunț
- DA20680144
- Autoritate contractantă
- Comuna Ziduri (Primaria) (CUI 2407915)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.191,74 RON
- Valoare atribuită
- 5.191,74 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 14:59
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.191,74 RON
din 5.191,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro