Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcat cartus toner Canon EP 27/703/728/FX10/HP 12A/ HP LJ 1200/435/436/285A

Număr anunț
DA20708059
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR BALASI JOZSEF CURTUISENI (CUI 23998938)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192 RON
Valoare atribuită
192 RON
Data publicării
26.06.2018 11:06
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192 RON

din 192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.