Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reincarcare cartus toner Q2612A Cablu USB 3.0 20 pini Card Expansiune PCI-E USB 3.0 Adaptor USB 3.

Număr anunț
DA20703634
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CENTRALA, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978311)
Furnizor / câștigător
SMARTEAMS SOLUTIONS SRL (CUI 22193042)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431 RON
Valoare atribuită
431 RON
Data publicării
25.06.2018 22:43
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 23:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431 RON

din 431 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.